Apple Watch w blenderze? Proszę bardzo

Will it Blend? - kojarzycie? Autor tej serii postanowił zmielić najnowszy hit firmy z Cupertino - Apple Watcha.

Apple Watch - will it blend?

Apple Watch - will it blend? (youtube)

Tom Dickson już od dawna poddaje torturom różne sprzęty, które kończą swój żywot w efektowny sposób. Blender firmy Blendtec mieli chyba wszystko co możliwe, a tym razem pochłonął Apple Watcha. Zobaczcie, jak w dłuższą chwilę smartzegarek zamienia się w pył. Dosłownie.

Wszystko jest fajnie ukazane dzięki efektowi slow-motion. Tym, którzy nie mieli okazji zobaczyć mielenia iPhone'a 6 Plus i Galaxy Note'a 3, polecam obejrzeć poniższe wideo.

Jak widać, ostrzom blendera Dicksona nie straszne żadne szlachetne materiały. Jeśli chcecie zobaczyć bardziej życiowe testy wytrzymałości Watcha, zajrzyjcie tutaj.

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Apple ujawnia rewelacyjne wyniki finansowe. Jest lepiej, niż przypuszczano Apple Watch przetestowany pod kątem odporności na upadki. Poradził sobie... różnie iPhone 6 osiągnął szczyt popularności, a Apple Watch sprzedaje się gorzej niż przypuszczano? Apple patentuje technologię, dzięki której wyświetlacz będzie... udawał metal lub skórę 1500 aplikacji na iOS z poważną luką bezpieczeństwa. Sprawdź, czy Twój telefon jest bezpieczny Apple Watch sprzedaje się znakomicie. Według analityków do klientów lecą już 3 miliony zegarków Najpopularniejsze aparaty na świecie to iPhone'y? Jak wypadł Apple Watch na pierwszych wideoprezentacjach? Apple nie chce, żebyś stał w kolejce po nowe produkty Apple podniósł ceny iPhone'ów 6 i 6 Plus Apple ResearchKit pomoże walczyć z chorobami za pomocą iPhone'a oraz Apple Watcha Jeśli zobaczymy iPhone'a 6C to chciałbym, żeby tak wyglądał! Magiczne właściwości iPada, czyli tablet Apple'a w rękach zdolnego iluzjonisty Apple zainwestuje 1,7 miliarda dolarów w fabrykę wyświetlaczy JDI Display? Krótko, krócej, Apple Watch. Będzie miał naprawdę kiepską baterię? Interaktywne demo Apple Watcha. Zapoznaj się z interfejsem zegarka już teraz Chiński programista oświadczył się swojej wybrance używając... 99 iPhone'ów iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie!